Úvodní stránka » Aktuality » TISKOVÁ ZPRÁVA

Penta Hospitals CZ koupila soukromou Nemocnici následné a rehabilitační péče v Praze 6 - Bubenči

Praha - Skupina Penta Hospitals CZ koupila 100% podíl ve společnosti Interna Co. Spol. s r.o., která provozuje soukromou Nemocnici následné a rehabilitační péče v Chittussiho ulici v Praze 6 - Bubenči. Nemocnice má kapacitu zhruba 100 lůžek.

"Zařízení typu LDN zapadají do naší strategie poskytovat celé spektrum kvalitní zdravotní péče. Navíc koresponduje i s naším nedávným vstupem do segmentu sociálních lůžek," uvedla jednatelka Penta Hospitals CZ Barbora Vaculíková.

Nemocnice následné a rehabilitační péče Bubeneč v současnosti poskytuje zdravotní péči na 80 lůžkách zdravotních a 20 lůžkách sociálních. Zdravotní lůžka se dle druhu péče dělí na 40 lůžek následné péče, 20 lůžek rehabilitačních a 20 lůžek ošetřovatelských. Součástí nemocnice je interní ambulance a ordinace praktického lékaře.

Penta Hospitals CZ patří do skupiny Penta Investments. Provozuje nebo vlastní nemocnice ve Vrchlabí, Sokolově, Ostrově nad Ohří, Sušici a Psychiatrickou nemocnici v Písku. Vedle toho provozuje několik desítek ambulantních zařízení a letos na jaře získala majoritní podíl ve firmě Alzheimer Home, která provozuje pět center pro lidi s Alzheimerovou chorobou.

Kontakt pro více informací:

Penta Hospitals CZ: Lenka Holá, tisková mluvčí

lenka.hola@pentahospitals.cz, tel. 602 300 271

Ledničky na pokojích
27.6.2018
Vysoké chodítko Topro Taurus H II.